11
wrz

Jak funkcjonuje hurtownia zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Zobacz
Akcesoria medyczne

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci takich produktów na przykład Poldent lub Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Inne wpisy:

Comments are closed.